
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Number of Circuits | 1 |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Supply Voltage | 1.8 V |
| Number of Bits | 1 |
| Propagation Delay | |
| High Level Output Current | |
| Low Level Output Current | |
| Number of Inputs | |
| Number of Outputs | |
| Logic Family | |
| On Resistance (RON) | 600 mΩ |
| -3db Bandwidth | 30 MHz |
| Configuration | 1 x SPDT |
| Number of Channels | 1 |
Stock: 8856
Distributors
pcbx
Unit Price$0.14429
Ext.Price$0.14429
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14429 | $0.14429 |
| 10 | $0.12472 | $1.24720 |
| 50 | $0.10781 | $5.39050 |
| 100 | $0.09095 | $9.09500 |
| 500 | $0.07673 | $38.36500 |
